• -30,00 zł
80x160 Prześcieradło nieprzemakalne 80x160
search
  • 80x160 Prześcieradło nieprzemakalne 80x160

80x160 Prześcieradło nieprzemakalne 80x160

91,75 zł
61,75 zł Zniżka 30,00 zł
Brutto

Prześcieradło nieprzemakalne w rozmiarze 80x160cm.

Zapewniamy 100% nieprzemakalność oraz całkowite bezpieczeństwo użytkowania - nasz produkt jest bezpieczny nawet dla niemowląt!

Prześcieradło wykonane jest z wysokiej jakości, przyjemnej w dotyku bawełny frotte. Pod spodem posiada specjalną warstwę ochronną - membranę polyuretanową, która jest gwarancją skutecznej ochrony materaca. 

Wybierając nasze produkty nieprzemakalne, zapewniasz sobie niezwykłą wygodę oraz skuteczną ochronę materaca.

PRODUKCJA POLSKA

Zadbaj o wygodę i bezpieczeństwo podczas snu - wybierz prześcieradło nieprzemakalne 80x160.

Ilość

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Prześcieradło nieprzemakalne o wymiarach 80x160cm - stworzone tak, by zapewniać niezwykłą wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Nasze wodoodporne prześcieradła pomagają ochronić materac oraz utrzymać jego higienę. 

Dlaczego warto wybrać prześcieradło nieprzemakalne?

Nasze prześcieradła wyróżnia niezawodna jakość oraz stuprocentowa skuteczność. Zapewniamy:

bezpieczeństwo użytkowania - stuprocentowa gwarancja bezpieczeństwa nawet dla niemowląt.

• materiały TYLKO najwyższej jakości - prześcieradło jest wykonane z wysokiej jakości bawełny frotte, która jest bardzo przyjemna w dotyku i delikatna dla ciała.

• 100% nieprzemakalność - wodoodporność naszych prześcieradeł zapewnia ochronna membrana polyuretanowa, która, umieszczona pod spodem prześcieradła, zapewnia stuprocentową nieprzemakalność. Warstwa ta skutecznie ochrania materac przed przemakaniem, jednocześnie nie powoduje nadmiernego pocenia podczas spania.

wygodę używania oraz trwałość - prześcieradło dodatkowo obszyte overlokiem na krawędziach, co zapewnia jego większą trwałość. Elastyczna banda dookoła ułatwia zakładanie prześcieradła na materac.

Nasze nieprzemakalne prześcieradła nie wywołują hałasu podczas użytkowania, co odróżnia je od innych dostępnych na rynku produktów tego typu.

PRZEŚCIERADŁO WYPRODUKOWANE W POLSCE

Nasze prześcieradła nieprzemakalne posiadają elastyczną bandę - są obszyte dookoła i zakrywają materac z każdej strony. Jeśli szukasz prześcieradeł ochronnych z czterema gumkami na rogach, sprawdź kategorię PODKŁADY/OCHRANIACZE.

1000 Przedmioty
Komentarze (6)
Oceń